Bądź fair! Pomóż zwalnianym pracownikom odnaleźć się na rynku pracy. Zmniejsz obciążenia psychiczne menedżerów i HR. Zadbaj o aspekt formalno-prawny.

Symulacja rozmów rekrutacyjnych

W jakiej sytuacji?

Kiedy rozstanie z pracownikiem jest nieuniknione, a Organizacja zgodnie z duchem Employer Brandingu, pomimo trudnej sytuacji, chce potrzymać budowany latami wizerunek, to kolejnym krokiem po wsparciu w zakresie pisania CV, jest przygotowanie pracowników do brania udziału w rozmowach kwalifikacyjnych oraz zapewnienie im komfortu wynikającego ze skonsultowania oraz trenowania swoich umiejętności w bezpiecznych warunkach.

Czego się nauczysz?

Sesja będzie poświęcona omówieniu warunków przygotowania się do rozmowy rekrutacyjnej i treningowi uczestniczenia w rozmowie, zarówno w formule tradycyjnej jak i on-line, czy w języku angielskim – w zależności od preferencji uczestnika szkolenia.

Zagadnienia poruszane w trakcie zajęć:

1. Jak przygotować się do rozmowy?
2. Czego unikać w trakcie rozmowy?
3. Co uwypuklać i jak dobrze wypaść?

Prowadzący:

Paulina Dobrowolska – Specjalizuje się w realizacji i wsparciu projektów doradczych, wizerunkowych oraz komunikacyjnych w mediach społecznościowych.

Zdobyła doświadczenie pracując w agencjach doradztwa personalnego i firmach konsultingowych przy projektach rekrutacyjnych pełniąc role: headhuntera, promotora talentów oraz decydenta. Dzięki znajomości wielu perspektyw w tym obszarze, wie co sprawdza się w dokumentach aplikacyjnych i na co należy zwrócić uwagę.

Realizuje również projekty wizerunkowe dla firm i osób z branż m.in. retail, FMCG, farmacja, finanse, IT czy inżynieria. Wspiera tworzenie profili biznesowych dla osób o różnych specjalizacjach i o różnym poziomie stanowisk. Wie jak wyeksponować treści oraz widoczność profilu biznesowego, tak by przyciągał uwagę osób decyzyjnych i wspierał w kontynuacji kariery zawodowej.

DATA:
Do uzgodnienia
CZAS TRWANIA:
2 sesje po 30 minut
CENA:
Prosimy o kontakt z konsultantem
POWRÓT

Skontaktuj się z nami