Bądź fair! Pomóż zwalnianym pracownikom odnaleźć się na rynku pracy. Zmniejsz obciążenia psychiczne menedżerów i HR. Zadbaj o aspekt formalno-prawny.

Redakcja skutecznego CV

W jakiej sytuacji?

Gdy Organizacja decyduje się na zwolnienie pracownika, a zależy jej na budowaniu marki własnej, warto zaproponować pracownikowi wsparcie redakcji skutecznego życiorysu zawodowego. Stworzenie prawidłowego dokumentu jest pierwszą rzeczą, o której należy pomyśleć, jeśli chodzi o zmianę pracy. Zaoferowanie wsparcia w tym zakresie na pewno będzie wymierną korzyścią dla pracownika.

Czego się nauczysz?

Pracownik zdobędzie wiedzę jak przygotować dokument aplikacyjny, który pomoże mu wyeksponować jego mocne strony, jak dopasowywać CV do stanowiska na które się aplikuje, oraz nauczy się jak uwzględniać słowa kluczowe, dzięki którym CV pomyślnie przejdzie przez etapy selekcji.

Zagadnienia poruszane w trakcie zajęć:

1. Jak przygotować się do napisania CV?
2. Czego unikać w życiorysie zawodowym?
3. Co uwypuklać i jakie elementy graficzne stosować?

Prowadzący:

Paulina Dobrowolska – Specjalizuje się w realizacji i wsparciu projektów doradczych, wizerunkowych oraz komunikacyjnych w mediach społecznościowych.

Zdobyła doświadczenie pracując w agencjach doradztwa personalnego i firmach konsultingowych przy projektach rekrutacyjnych pełniąc role: headhuntera, promotora talentów oraz decydenta. Dzięki znajomości wielu perspektyw w tym obszarze, wie co sprawdza się w dokumentach aplikacyjnych i na co należy zwrócić uwagę.

Realizuje również projekty wizerunkowe dla firm i osób z branż m.in. retail, FMCG, farmacja, finanse, IT czy inżynieria. Wspiera tworzenie profili biznesowych dla osób o różnych specjalizacjach i o różnym poziomie stanowisk. Wie jak wyeksponować treści oraz widoczność profilu biznesowego, tak by przyciągał uwagę osób decyzyjnych i wspierał w kontynuacji kariery zawodowej.

DATA:
Do uzgodnienia
CZAS TRWANIA:
2 sesje po 30 minut
CENA:
Prosimy o kontakt z konsultantem
POWRÓT

Skontaktuj się z nami