Bądź fair! Pomóż zwalnianym pracownikom odnaleźć się na rynku pracy. Zmniejsz obciążenia psychiczne menedżerów i HR. Zadbaj o aspekt formalno-prawny.

Negocjacja warunków umowy o pracę

W jakiej sytuacji?

Zmian miejsca pracy to wydarzenie mogące wywołać różne, czasami skrajne, stany emocjonalne – od radości, euforii po lęk. Sytuacje charakteryzujące się tak silnym zabarwieniem emocjonalnym często wpływają na możliwości racjonalnego osądu, a tym samym na podejmowane decyzje, które nie są najkorzystniejsze. Istnieją jednak sposoby, które pozwalają zminimalizować ryzyko utraty kontroli i ułatwiają zawarcie kontraktu z nowym pracodawcą o cechach wygrany-wygrany.

Czego się nauczysz?

W czasie sesji on-line przekażemy informacje o najlepszych metodach negocjacji umów o pracę. Zwrócimy uwagę na kwestie istotne z formalnego względu oraz na dodatkowe opcje, które mogą zostać zawarte w umowie. Warsztat będzie okazją do trenowania asertywnych rozmów o własnych oczekiwaniach, przy jednoczesnym uniknięciu wizerunku osoby roszczeniowej.

Zagadnienia poruszane w trakcie zajęć:

1. Jak przygotować się do negocjacji?
2. Jakie są cztery fazy właściwego procesu negocjacji?
3. Co uwypuklać i jak dobrze wypaść podczas negocjacji?

Prowadzący:

Paulina Dobrowolska – Specjalizuje się w realizacji i wsparciu projektów doradczych, wizerunkowych oraz komunikacyjnych w mediach społecznościowych.

Zdobyła doświadczenie pracując w agencjach doradztwa personalnego i firmach konsultingowych przy projektach rekrutacyjnych pełniąc role: headhuntera, promotora talentów oraz decydenta. Dzięki znajomości wielu perspektyw w tym obszarze, wie co sprawdza się w dokumentach aplikacyjnych i na co należy zwrócić uwagę.

Realizuje również projekty wizerunkowe dla firm i osób z branż m.in. retail, FMCG, farmacja, finanse, IT czy inżynieria. Wspiera tworzenie profili biznesowych dla osób o różnych specjalizacjach i o różnym poziomie stanowisk. Wie jak wyeksponować treści oraz widoczność profilu biznesowego, tak by przyciągał uwagę osób decyzyjnych i wspierał w kontynuacji kariery zawodowej.

DATA:
Do uzgodnienia
CZAS TRWANIA:
2 sesje po 30 minut
CENA:
Prosimy o kontakt z konsultantem
POWRÓT

Skontaktuj się z nami