Bądź fair! Pomóż zwalnianym pracownikom odnaleźć się na rynku pracy. Zmniejsz obciążenia psychiczne menedżerów i HR. Zadbaj o aspekt formalno-prawny.

Efektywny profil w mediach społecznościowych

W jakiej sytuacji?

Stworzenie efektywnego profilu zawodowego w social media w dobie cyfryzacji jest istotnym elementem kontynuacji kariery. Optymalne wykorzystanie tego kanału komunikacji z potencjalnymi pracodawcami i współpracownikami wymaga jednak poznania zasad funkcjonowania w wirtualnym świecie.
Wsparcie pracownika w tym obszarze, jest naszą kolejną propozycją godzącą interesy Organizacji i zwalnianego pracownika, pozwala bowiem budować markę oby stron.

Czego się nauczysz?

Pracownik zdobędzie wiedzę jak wygląda efektywny profil zawodowy, który pomoże wyeksponować mocne strony oraz osiągnięcia. Dowie się jakie są dzisiejsze trendy rynkowe dotyczące poszukiwania pracy. Nauczy się także jak uwzględniać słowa kluczowe, dzięki którym profil będzie bardziej rozpoznawalny i łatwiejszy do znalezienia przez rekruterów.

Zagadnienia poruszane w trakcie zajęć:

1. Jak przygotować się do stworzenia profilu zawodowego?
2. Na jakich platformach umieszczać swój profil?
3. Czego unikać w profilu zawodowym?
4. Co uwypuklać i jakie elementy graficzne stosować na profilu społecznościowym?

Prowadzący:

Paulina Dobrowolska – Specjalizuje się w realizacji i wsparciu projektów doradczych, wizerunkowych oraz komunikacyjnych w mediach społecznościowych.

Zdobyła doświadczenie pracując w agencjach doradztwa personalnego i firmach konsultingowych przy projektach rekrutacyjnych pełniąc role: headhuntera, promotora talentów oraz decydenta. Dzięki znajomości wielu perspektyw w tym obszarze, wie co sprawdza się w dokumentach aplikacyjnych i na co należy zwrócić uwagę.

Realizuje również projekty wizerunkowe dla firm i osób z branż m.in. retail, FMCG, farmacja, finanse, IT czy inżynieria. Wspiera tworzenie profili biznesowych dla osób o różnych specjalizacjach i o różnym poziomie stanowisk. Wie jak wyeksponować treści oraz widoczność profilu biznesowego, tak by przyciągał uwagę osób decyzyjnych i wspierał w kontynuacji kariery zawodowej.

DATA:
Do uzgodnienia
CZAS TRWANIA:
2 sesje po 30 minut
CENA:
Skontaktuj się z konsultantem
POWRÓT

Skontaktuj się z nami